Bizi sosyal ağlarda takip edin
ürünlerimiz ve yeniliklerimizi kaçırmayın.
Skip Navigation Links
Amity Hakkında

Amity gücünü, kimya sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Universal Kimya firmasından alan bir doğrudan satış firmasıdır. %100 yerli sermayeye sahip olan Universal Kimya sürekli yenilenen teknoloji altyapısı, güçlü ar-ge yatırımları, yüksek hizmet kalitesi, uluslararası operasyon gücü ve aldığı ödüllerle tescillenmiş çevre duyarlılığı ile sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarındandır.

Havacılık sektöründe Boeing onaylı üretim yapan tek Türk kimya şirketi olan Universal Kimya, Ortadoğu Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen "İlkleri BaşaranTürk Şirketleri" konulu panelde yer alan tek kimya şirketidir. 2006 ve 2007 yıllarında aldığı Çevre Ödülleri ile çevreye duyarlı üretimin öncü şirketlerinden biridir.

Universal Kimya üretimini dünyaca kabul görmüş ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22000 kalite standartlarına göre yapmaktadır. Üretim tesisleri, "iyi imalat uygulamaları" yapılmasına ilişkin belirlenmiş olan GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarına uygundur. Ayrıca hastaneler için dezenfektan üretimi iznine (CE belgesi) ve gıda hijyeni için sağlık bakanlığından üretim izin belgesine sahiptir.

Universal Kimya’nın üretici olmasının verdiği güç ile, ürünlerimizi titizlikle yürütülen AR-GE çalışmaları sonucu geliştiriyoruz. Ve Amity ile, bu ürünleri tüm dünyada kabul gören, hayatı kolaylaştıran doğrudan satış sistemi ve sağladığı eşsiz fırsatlar ile ayağınıza getiriyoruz.

Amity ile güvenli bir geleceğe...

Markalarımız
Spring Genel Temizlik Ürünleri
Dolphin Banyo Temizlik Ürünleri
Unisoft Mutfak Temizlik Ürünleri
Spick&Span Araç Bakım Ürünleri
Bluemoore Kişisel Bakım Ürünleri
Queenlight Cilt Bakım Ürünleri
Amity İş Modeli
Neden Amity
Nasıl Üye Olurum ?
Amity Kazanç Planı
Müşteri Fiyat Listesi
Araçlar
BG Olmak İstiyorum
Müşteri Olmak İstiyorum
Sosyal Ağlarda Takip Edin
Facebook
Twitter
Youtube
Copyright © 2011 -
Skip Navigation Links