Bizi sosyal ağlarda takip edin
ürünlerimiz ve yeniliklerimizi kaçırmayın.
Skip Navigation Links
Tüketici Hakları

Ürün İade Şartları: 

Satın alınan bir Amity ürünü herhangi bir sebeple iade edilmek istenir ise ürün, fatura üst nüshasının arkasında yer alan "İade Ürün" bölümü doldurularak iade edilebilir. 

İade başvurusu ürünün fatura tarihinden itibaren 90 gün içerisinde gerçekleşmelidir. İade başvurusu, orijinal fatura üzerindeki iade ürün alanında istenen bilgilerin eksiksiz doldurulması ve iadesi istenen ürünün bu fatura ile Amity Network Marketing Genel merkezine, ürünün satış tarihinden itibaren 90 gün içerisinde gönderilmesi ile yapılmaktadır. Ürünün iade nedeninin form üzerinde belirtilmesi gerekmektedir.

Ürün iadelerinde ürün, satın alındığı ay içerisinde iade edilir ise aynı ürünün alımından doğan puan ABG'nin o aya ait Kişisel Puanından, üst sıra sponsorlarının da o aya ait Grup Puanından düşürülür. Eğer iade, ürünün satın alındığı ayı takip eden ay içerisinde yapılır ise, ABG'nin ve üst sıra sponsorlarının hesaplarına o ürün için ödenmiş olan prim kadar alacak kaydedilir.

Promosyon kazanılan siparişlerde, siparişin tümünün veya bir kısmının iadesi söz konusu olduğunda, ürünle birlikte kazanılan hediyenin de Amity Genel Merkezine gönderilmesi gerekmektedir.
                                                                    

LG olmak amacıyla verilen siparişlerde yalnızca ürün değişimi yapılabilmektedir. Para iadesi yapılmaz.
Hasarlı ürünlerin iadelerinde, hasarlı ürünün kargo teslimatında düzenlenmiş olması gereken hasar tutanağı da Amity'ye ulaştırılmalıdır.

Markalarımız
Spring Genel Temizlik Ürünleri
Dolphin Banyo Temizlik Ürünleri
Unisoft Mutfak Temizlik Ürünleri
Spick&Span Araç Bakım Ürünleri
Bluemoore Kişisel Bakım Ürünleri
Queenlight Cilt Bakım Ürünleri
Amity İş Modeli
Neden Amity
Nasıl Üye Olurum ?
Amity Kazanç Planı
Müşteri Fiyat Listesi
Araçlar
BG Olmak İstiyorum
Müşteri Olmak İstiyorum
Sosyal Ağlarda Takip Edin
Facebook
Twitter
Youtube
Copyright © 2011 -
Skip Navigation Links