Bizi sosyal ağlarda takip edin
ürünlerimiz ve yeniliklerimizi kaçırmayın.
Skip Navigation Links
KULLANIM ŞARTLARI - AMITY

Sayın www.amityline.com.tr ziyaretçisi;

www.amityline.com.tr internet sitesindeki tüm dokümanlar AMITY'ın mülkiyetindedir. Tüm içerik ve kodlar da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir metin ve resmi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

AMITY web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, AMITY web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden AMITY NETWORK MARKETING Tic ve Ltd Şti.'nin ve / veya AMITY Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, AMITY NETWORK MARKETING Tic ve Ltd Şti.'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

AMITY Web Sitesini ziyaret edenlerin, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, AMITY logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının AMITY dışı web sitelerinde kullanımı, hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından Amity Network Marketing Ltd. Şti. sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgiler de dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet, yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşılabilir ve yetkili olmayan kişilerce bilgilere erişilebilir olan genel yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Amity Network Marketing Ltd. Şti.'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Amity Network Marketing Ltd. Şti., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

AMITY web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde AMity Network Marketing Ltd. Şti. tarafından garanti edilmemektedir.

AMITY web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Amity Network Marketing Ltd. Şti.'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Yayınlanan içeriğin hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Amity Network Marketing Ltd. Şti. hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Bu web sitesi içeriği, Amity Network Marketing Ltd. Şti.'nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

AMITY web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Amity Network Marketing Ltd. Şti.'ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak İzmir Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Amity Network Marketing Ltd. Şti. tarafından beyan ve işbu Amity Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Amity Network Marketing Ltd. Şti.

Markalarımız
Spring Genel Temizlik Ürünleri
Dolphin Banyo Temizlik Ürünleri
Unisoft Mutfak Temizlik Ürünleri
Spick&Span Araç Bakım Ürünleri
Bluemoore Kişisel Bakım Ürünleri
Queenlight Cilt Bakım Ürünleri
Amity İş Modeli
Neden Amity
Nasıl Üye Olurum ?
Amity Kazanç Planı
Müşteri Fiyat Listesi
Araçlar
BG Olmak İstiyorum
Müşteri Olmak İstiyorum
Sosyal Ağlarda Takip Edin
Facebook
Twitter
Youtube
Copyright © 2011 -
Skip Navigation Links